Enter your keyword

Archives

Kamil Rusinek

Kamil Rusinek

Paczka z Twoim zamówieniem dotarła wcześniej niż się spodziewałeś? To jego zasługa. W Best Buty pracuje jako magazynier dbający o wysyłkę zamówień.
To najwyższej klasy profesjonalista odpowiedzialny za szybką i terminową wysyłkę obuwia z magazynu. To dzięki niemu przesyłki szybko i sprawnie trafiają w Twoje ręce!

Gabriela Bazan

Gabriela Bazan

Dba zarówno o atrakcyjność oferty sklepu, realizację zamówień, jak też uśmiech satysfakcji Klientów. Potrafi rozwiązać każdy problem. Jeżeli chcesz zadać jej pytanie, wybierz drogę mailową. Mówi biegle w języku angielskim.Jest naszym najlepszym sprzedawcą. Z uśmiechem na twarzy dba o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Jest niezawodną doradczynią i potrafi rozwiązać każdy problem. Gabriela dba również o ekspozycję sklepu, aby na półkach znalazły się najnowsze modele obuwia sportowego. Jeśli chcesz się z nią skontaktować, napisz maila, możesz również posługiwać się językiem angielskim.

Dariusz Melka

Dariusz Melka

Zawsze ma mnóstwo „zadań do pilnego wykonania”. Dlatego zaczyna pracę przed otwarciem sklepu i kończy ją jako ostatni. Preferuje kontakt mailowy. Posługuje się językiem angielskim. Dariusz jest naszym specjalistą od sprzedaży. Jako dyrektor, zawsze ma wiele pilnych spraw do załatwienia. W pracę angażuje się jak mało kto, zazwyczaj przychodząc do sklepu jeszcze na długo przed jego otwarciem. Jest to osoba, która dopilnuje wszystkiego, dlatego też pracę kończy jako ostatni. Ze względu na dużą ilość obowiązków preferuje kontakt mailowy. Na maile odpowiada szybko i sprawnie. Możesz pisać do niego również w języku angielskim.

Artur Melka

Artur Melka

Artur to właściciel Best Buty, który stworzył firmę od podstaw. Jest to osoba, która posiada mnóstwo pomysłów. Co chwilę snuje nowe plany rozwoju, czy też strategie biznesowe. Jeśli chcesz skontaktować się z Arturem śmiało możesz pisać zarówno w języku angielskim i niemieckim.