Enter your keyword

Nasz zespół

Artur
Artur Melka
Mózg Best Buty

Artur to właściciel Best Buty, który stworzył firmę od podstaw. Jest to osoba, która posiada mnóstwo pomysłów. Co chwilę snuje nowe plany rozwoju, czy też strategie biznesowe. Jeśli chcesz skontaktować się z Arturem śmiało możesz pisać zarówno w języku angielskim i niemieckim.

Dariusz Melka
Dariusz Melka
Nasz Dyrektor Sprzedaży

Zawsze ma mnóstwo „zadań do pilnego wykonania”. Dlatego zaczyna pracę przed otwarciem sklepu i kończy ją jako ostatni. Preferuje kontakt mailowy. Posługuje się językiem angielskim. Dariusz jest naszym specjalistą od sprzedaży. Jako dyrektor, zawsze ma wiele pilnych spraw do załatwienia. W pracę angażuje się jak mało kto, zazwyczaj przychodząc do sklepu jeszcze na długo przed jego otwarciem. Jest to osoba, która dopilnuje wszystkiego, dlatego też pracę kończy jako ostatni. Ze względu na dużą ilość obowiązków preferuje kontakt mailowy. Na maile odpowiada szybko i sprawnie. Możesz pisać do niego również w języku angielskim.

Gabriela Bazan
Gabriela Bazan
Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży

Dba zarówno o atrakcyjność oferty sklepu, realizację zamówień, jak też uśmiech satysfakcji Klientów. Potrafi rozwiązać każdy problem. Jeżeli chcesz zadać jej pytanie, wybierz drogę mailową. Mówi biegle w języku angielskim.Jest naszym najlepszym sprzedawcą. Z uśmiechem na twarzy dba o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Jest niezawodną doradczynią i potrafi rozwiązać każdy problem. Gabriela dba również o ekspozycję sklepu, aby na półkach znalazły się najnowsze modele obuwia sportowego. Jeśli chcesz się z nią skontaktować, napisz maila, możesz również posługiwać się językiem angielskim.

team_pic_4
Kamil Rusinek
Magazyn i Wysyłka

Paczka z Twoim zamówieniem dotarła wcześniej niż się spodziewałeś? To jego zasługa. W Best Buty pracuje jako magazynier dbający o wysyłkę zamówień. To najwyższej klasy profesjonalista odpowiedzialny za szybką i terminową wysyłkę obuwia z magazynu. To dzięki niemu przesyłki szybko i sprawnie trafiają w Twoje ręce!

Poznaj Nasz Zespół

Artur
Artur Melka
Mózg Best Buty
Dariusz Melka
Dariusz Melka
Nasz Dyrektor Sprzedaży
Gabriela Bazan
Gabriela Bazan
Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży
team_pic_4
Kamil Rusinek
Magazyn i Wysyłka